Меню

Установка сантехніки Тернопіль

ВИКЛИК САНТЕХНІКА - 150 грн
Послуга
Введіть номер телефону:
Зателефонуємо протягом 5 хвилин
Гарантія на роботу - до 1 року! *
* поширюється тільки на замовлення оформлені через сайт.
Кількість гарантійних випадків за минулий рік менше 3%
Ремонт обладнання - 2 міс.
Монтаж трубопроводу - 6 міс.
Заміна - 8 міс.
Установка - 1 рік.
Виклик сантехніка
Послуга
Ваш телефон
Зателефонуємо протягом 5 хвилин

Компанія «Сантехнік №1» пропонує послуги з монтажу сантехніки в Тернополі на високому професійному рівні. Наші досвідчені, кваліфіковані майстри оперативно та якісно встановлять звичайну або елітну сантехніку в котеджі, квартирі, в приватному будинку, на дачі, а також виконають ремонт мийки, душової кабіни і т.д. Завдяки наявності справжніх фахівців, потужної матеріально-технічної бази і низьким розцінкам на послуги та будь-які види термінових робіт, наша компанія користується заслуженою популярністю в Тернополі.

Головними перевагами співпраці з фірмою «Сантехніка №1» є:

  • низька ціна роботи зі збереженням високої якості послуг з установки сантехніки.
  • можливість швидкого професійного монтажу елітної сантехніки під ключ за вигідної вартості, представленої у прайс-листі.
  • довгострокова гарантія на установку сантехніки в квартирі, в котеджі, в приватному будинку, на дачі.

Якісна установка сантехніки під ключ

Складність та різноманітність сучасної елітної сантехніки вимагає наявності у майстра великого досвіду, вмінь та професійних навичок, спеціального обладнання та інструментів. Простота і надійність в експлуатації досягається за рахунок ускладнення конструкції й методик підключення. З цієї причини будь-які роботи з установки сантехніки в приватному будинку, квартирі, котеджі, або на дачі бажано довірити фахівцям фірми «Сантехнік №1».

На цій сторінці ви можете скористатися зручною формою замовлення сантехніка для якісного монтажу під ключ раковин, душових кабінок, бойлера, лічильника під ключ. Для цього достатньо лише вказати номер вашого телефону, і протягом 5 хвилин вам зателефонує наш фахівець. Він докладно відповість на будь-які запитання, пов’язані з установкою сантехніки, діючими цінами і прайс листами.

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
+380 (67) 148-68-81+380 (66) 289-82-71