Меню

Монтаж сантехніки Тернопіль

ВИКЛИК САНТЕХНІКА - 150 грн
Послуга
Введіть номер телефону:
Зателефонуємо протягом 5 хвилин
Гарантія на роботу - до 1 року! *
* поширюється тільки на замовлення оформлені через сайт.
Кількість гарантійних випадків за минулий рік менше 3%
Ремонт обладнання - 2 міс.
Монтаж трубопроводу - 6 міс.
Заміна - 8 міс.
Установка - 1 рік.
Виклик сантехніка
Послуга
Ваш телефон
Зателефонуємо протягом 5 хвилин

Купуючи нове обладнання для ванних, душових і туалетів, багато хто прагне заощадити, зробивши монтаж сантехніки в квартирі або в будинку самостійно. Насправді сучасні сантехнічні пристрої вимагають професійного підходу під час установки. Потрібно враховувати безліч різних нюансів і вимог. Недотримання правил монтажу сантехніки може призвести до неприємних наслідків, в тому числі протікань кранів, прориву з’єднань труб, і, як наслідок, затоплення сусідів знизу.

Компанія «Сантехнік №1» надає послуги по монтажу сантехніки під ключ в Тернополі на підставі фіксованих розцінок, зазначених у прайс-листі. Зателефонувавши за вказаними на сайті номерами, ви отримаєте якісний сервіс на високому професійному рівні за вигідної вартості. Довірте монтаж сантехніки в квартирі або в будинку під ключ досвідченим фахівцям, і ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі.

На сайті фірми «Сантехнік №1» в зручних прайс листах вказані ціни на роботу. На всі види послуг надається довгострокова гарантія. Нас відрізняє швидке й акуратне обслуговування в суворій відповідності до встановлених розцінкок.

Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз:
+380 (67) 148-68-81+380 (66) 289-82-71